Obchodní podmínky

 1. Obrazová databáze díla Josefa Lady a Aleny Ladové slouží pouze jako předvýběr požadovaných materiálů a to zejména pro komerční užití. Po odeslání poptávky dojde ke zkontaktování ze strany majitele autorských práv Mrg. Josefem Ladou (případně v zastoupení Martinem, nebo Viktorem Ladou po dohodě s majitelem práv) a další obchodní jednání poté probíhá dle platných zákonů ČR, v případě vzájemné dohody o užití zvolených motivů dojde k časové omezenému zpřístupnění odkazu se zvoleným motivem v tiskové kvalitě ke stažení.
 2. Registrací v databázi souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Ochrana osobních údajů uživatele, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
 3. PROFIL UŽIVATELE
  1. Na základě registrace uživatele provedené na webové stránce může uživatel přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může zájemce provádět výběr motivů.
  2. Při registraci na webové stránce a při poptávce motivů je uživatel povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je uživatel při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat.
  3. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Uživatel je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.
  4. Uživatel není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.
  5. Administrátor může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy uživatel svůj uživatelský účet déle než 24 měsíců nevyužívá.
  6. Uživatel bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

Provozovatel databáze: JosefLada.cz s.r.o., IČO: 02792001, U Andělky 1021/11, 16200, Praha 6, zapsané v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 223958